Yarışma Tarihleri

TARİH

SAAT

PROGRAM

YER

29 Ocak, Çarşamba

10:00 – 17:00

Yarışmacıların Provaları

DEÜ Devlet Konservatuvarı Tınaztepe Kampüsü - İzmir Devlet Opera ve Balesi (IZDOB) Elhamra Sahnesi

30 Ocak, Perşembe

10:00 – 17:00

Yarışmacıların Provaları

DEÜ Devlet Konservatuvarı Tınaztepe Kampüsü - İzmir Devlet Opera ve Balesi (IZDOB) Elhamra Sahnesi

31 Ocak, Cuma

10:00 – 17:30

Üniversite Kategorisi 1. Elemeleri

İZDOB-Elhamra Sahnesi

1 Şubat, Cumartesi

10:30 - 16:00

Genç Profesyonel Kategorisi 1. Elemeleri

İZDOB-Elhamra Sahnesi

2 Şubat, Pazar

10:00 – 13:00

Üniversite Kategorisi 2. Elemeleri

İZDOB-Elhamra Sahnesi

2 Şubat, Pazar

14:30 – 17.30

Genç Profesyonel Kategorisi 2. Elemeleri

İZDOB-Elhamra Sahnesi

3 Şubat, Pazartesi

10:00 – 13:00

Yarı Final Provası
(Üniversite ve Genç Profesyonel) 

AASSM - Küçük Sahne

3 Şubat, Pazartesi

14:00 – 16.00

Üniversite Kategorisi Yarı-Final Elemeleri

AASSM – Küçük Sahne
(Herkese açık) 

3 Şubat, Pazartesi

17:00 – 19:00

Genç Profesyonel Kategorisi Yarı-Final Elemeleri

AASSM – Küçük Sahne
(Herkese açık) 

4 Şubat, Salı

12.00 – 15:00

Orkestra Okuma Provası

İZDOB-Bornova Necdet
Aydın Sahnesi 

4 Şubat, Salı

16.30 – 19.30

Orkestra Okuma Provası-Finalistler+Melis Sağlam (2019 yılı birincisi) 

İZDOB-Bornova Necdet Aydın Sahnesi 

4 Şubat, Salı

15.30 – 19.00

Üniversite Kategorisi Finalistleri ve Korrepetitörleri Genel Provası

İzmir DOB Elhamra Sahnesi

5 Şubat, Çarşamba

14:30

Genç Profesyonel Finalistleri – Genel Prova 

AASSM-Büyük Sahne

5 Şubat, Çarşamba

14:00 – 14:30

Jürili Basın Toplantısı

Swissôtel 

5 Şubat, Çarşamba

14:30 - 16:00

Elenmiş yarışmacılar için, Jüri üyeleriyle SORU ve CEVAP toplantısı

Swissôtel 

5 Şubat, Çarşamba

19:00

Üniversite Kategorisi Finalleri – (Piyano Eşlikli)

İzmir DOB Elhamra Sahnesi

6 Şubat, Perşembe

17:30

Genç Profesyonel Finalistleri Genel Prova –
(Orkestra Eşlikli) 

AASSM - Büyük Sahne

6 Şubat, Perşembe

20:00

Genç Profesyonel Kategorisi Finalleri - GALA/ÖDÜL TÖRENİ

AASSM - Büyük Sahne