Yarışma Tarihleri

TARİH

SAAT

PROGRAM

YER

30 Ocak, Çarşamba

10:00 – 17:00

Yarışmacıların Provaları

DEÜ Konservatuvarı

31 Ocak, Perşembe

10:00 – 17:00

Yarışmacıların Provaları

DEÜ Konservatuvarı

1 Şubat, Cuma

10:30 – 17:30

Üniversite Kategorisi 
1. Elemeleri

DEÜ, Orhan Barlas Salonu

2 Şubat, Cumartesi

10:00 – 18.00

Genç Profesyonel Kategorisi
 1. Elemeleri

DEÜ, Orhan Barlas Salonu

3 Şubat, Pazar

10:00 – 13:00

Üniversite Kategorisi 
2. Elemeleri

DEÜ, Orhan Barlas Salonu

3 Şubat, Pazar

14:00 – 17.00

Genç Profesyonel Kategorisi
 2. Elemeleri

DEÜ, Orhan Barlas Salonu

4 Şubat, Pazartesi

10:00 – 13:00

Yarı Final Provası
(Üniversite ve Genç Profesyonel) 

AASSM - Küçük Sahne

4 Şubat, Pazartesi

14:00 – 16.00

Üniversite Kategorisi
Yarı-Final Elemeleri

AASSM – Küçük Sahne
(Herkese açık) 

4 Şubat, Pazartesi

17:00 – 19:00

Genç Profesyonel Kategorisi
Yarı-Final Elemeleri

AASSM – Küçük Sahne
(Herkese açık) 

5 Şubat, Salı

10.30 – 13:30

Orkestra Okuma Provası - & Doğukan Özkan 

İzmir DOB Çankaya Binası

5 Şubat, Salı

14.30 – 17.30

Orkestra Final Provası – Genç Profesyonel

İzmir DOB Çankaya Binası

6 Şubat, Çarşamba

10:00 -13:00

Genç Profesyonel Finalistleri – Orkestralı Prova 

İzmir DOB Elhamra Sahnesi

6 Şubat, Çarşamba

14:00 – 14:30

Jürili Basın Toplantısı

Swissôtel 

6 Şubat, Çarşamba

14:30 - 16:00

Elenmiş yarışmacılar için, Jüri üyeleriyle SORU ve CEVAP toplantısı

Swissôtel 

6 Şubat, Çarşamba

14:00 – 16:00

Genç Profesyonel Finalistleri & Ceren Gamze Düşkün Orkestralı Prova

İzmir DOB Elhamra Sahnesi

6 Şubat, Çarşamba

16:30-18:30

Üniversite Kategorisi Finalistleri Akustik Provası - Piyano ile

İzmir DOB Elhamra Sahnesi

6 Şubat, Çarşamba

19:00

Üniversite Kategorisi Finalleri – (Piyano Eşlikli)

İzmir DOB Elhamra Sahnesi

7 Şubat, Perşembe

11:00 

Genç Profesyonel Finalistleri Genel Prova –
(Orkestra Eşlikli) 

AASSM - Büyük Sahne

7 Şubat, Perşembe

20:00

Genç Profesyonel Kategorisi Finalleri - GALA/ÖDÜL TÖRENİ

AASSM - Büyük Sahne