Sonuçlar

Üniversite Kategorisi

Kazananlar

1-Betül Uzunoğlu-İzmir
2-Adnan Burak Dabakoğlu-İzmir
3-Dilara Kaymak-Mersin

Genç Profesyonel Kategorisi

Kazananlar

1-Özgecan Gençer-İstanbul
2-Fuat Kılıç Aslan-İstanbul
3-Oğulcan Yılmaz-Ankara

Necdet Aydın Sahne Yorumu Özel Ödülü

Zerrin Karslı-Samsun



Üniversite Kategorisi

Finalistler

DABAKOĞLU, Adnan Burak, tenor
GÜLERBAŞLI, Erşah, baritone
GÜNGÖR, Ezgi, soprano
KAYMAK, Dilara, soprano
UZUNOĞLU, Betül, soprano
YENER, Ihlara, soprano

Genç Profesyonel Kategorisi

Finalistler

ASLAN, Fuat Kılıç, tenor
GENÇER, Özgecan, soprano
KARSLI, Zerrin, soprano
YEŞİLAY, İbrahim, tenor
YILMAZ, Oğulcan, bass-baritone

Üniversite Kategorisi

Yarı Finalistler

GÜLERBAŞLI, Erşah, baritone
GÜNGÖR, Ezgi, soprano
ÇINAR, Pınar Duygu , mezzo-soprano
UNAL, Başar, bass-baritone
AYBEK, Arda, tenor
KAYMAK, Dilara, soprano
YENER, Ihlara, soprano
UZUNOĞLU, Betül, soprano
DABAKOĞLU, Adnan Burak, tenor

Genç Profesyonel Kategorisi

Yarı Finalistler

YILMAZ, Oğulcan, bass-baritone
DUYAN, Murat, baritone
GENÇER, Özgecan, soprano
TEKIŞIK, Elif Tuğba, mezzo-soprano
ÖZKAN, Doğukan, bass-baritone
AYDIN, Defne, soprano
YEŞİLAY, İbrahim, tenor
KARSLI, Zerrin, soprano
ASLAN, Fuat Kılıç, tenor
SİNER, Tolga, counter-tenor

Üniversite Kategorisi

2. Elemeye Hak Kazananlar

1. 10:00 YILMAZ, Ayşe, soprano
2. 10:10 KARAOĞLANOĞLU, Burak, tenor
3. 10:20 ÖZKAZANÇ, Mehmet Alp, tenor
4. 10:30 DABAKOĞLU, Adnan Burak, tenor
5. 10:40 AYAYDIN, Gamze, soprano
6. 10:50 YENER, Ihlara, soprano
7. 11:00 OK, İsmail Enis, tenor

ARA 11:00 - 11:30

8. 11:30 KAYMAK, Dilara, soprano
9. 11:40 AYBEK, Arda, tenor
10. 11:50 GÜNGÖR, Ezgi, soprano
11. 12:00 UZUNOĞLU, Betül, soprano
12. 12:10 ÇINAR, Pınar Duygu, mezzo-soprano
13. 12:20 ÜNAL, Başar, bass-baritone
14. 12:30 GÜLERAŞLI, Erşah, baritone

Genç Profesyonel Kategorisi

2. Elemeye Hak Kazananlar

1. 14:00 YILMAZ, Oğulcan, bass-baritone
2. 14:10 SİNER, Tolga, counter-tenor
3. 14:20 ASLAN, Fuat Kılıç, tenor
4. 14:30 AYDIN, Defne, soprano
5. 14:40 BAŞIŞIK, İsmail, baritone
6. 14:50 DUYAN, Murat, baritone
7. 15:00 GENEK, Elif Ipek, soprano

ARA 15:10 – 15:30

8. 15:30 YEŞİLAY, İbrahim, tenor
9. 15:40 KARSLI, Zerrin, soprano
10. 15:50 GENÇER, Özgecan, soprano
11. 16:00 ZEYBEK, Burcu Ömür, soprano
12. 16:10 ÖZKAN, Doğukan, bass-baritone
13. 16:20 URŞAN, Elifnaz, soprano
14. 16:30 TEKIŞIK, Elif Tuğba, mezzo-soprano

ARA 16:40 – 16:50

15. 16:50 KAPUSUZ, Süleyman Erdem, bass
16. 17:00 KAYA, Erhan, tenor
17. 17:10 ÇİFTÇİOĞLU, Hakan, bass